کولر گازی Mitsubishi میتسوبیشی 27000 اینورتر

محصول جدید

کولر گازی Mitsubishi کم مصرف بانه ای

Power Model

مشخصات کلیدی

  • سرد و گرم

  • اینورتر Inverter

  • محصول ارزان بانه ای

دفتر مرکزی در تهران:تحویل در تهران و تمام شهرستان ها

قیمت ها به روز می باشد

جزئیات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

0 تومان

  • Inverter ++A
  • 27000 تا 95 متر فضا
  • اتو بخار
  • آبمیوه گیری

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

مدل MSZ-HJ71VA
نوع مبرد(گاز) R 410
ظرفیت سرمایشی و گرمایشی 27000
جریان مصرفی 12 آمپر
ابعاد یونیت داخلی 250*923*305
ابعاد یونیت خارجی(کمپرسور) 330*840*880
کلاس انرژی ++A
میزان صدا 33-49 دسی بل
طول لوله کشی 30 متر
ارتفاع لوله کشی 15 متر
سایز لوله گاز 15.88 میلی متر
سایز لوله مایع 9.52 میلی متر
دامنه دمای کارکرد 10-46 درجه ی سانتی گراد

اطلاعات بیشتر

اسپلیت اینورتر 27000 میتسوبیشی Mitsubishi

کولرگازی و اسپلیت دیواری کم مصرف میتسوبیشی بانه ای با کمپرسور روتاری مجهز به کیت اینورتر (تغییر دهنده دور موتور) و نیز برخورداری از گاز مبرد R410a دارای رده انرژی  ++A می باشد.

کولر گازی و اسپلیت اینورتر میتسوبیشی مناسب برای استفاده در مناطق آب و هوایی معتدل می باشد (مانند تهران و سایر شهرهایی که حداکثر دمای تابستان حدود 40 درجه دارند).

کولرگازی و اسپلیت اینورتر میتسوبیشی در ظرفیت 27000 مناسب استفاده در محیط های مسکونی با متراژ حداکثر 80 متر مربع، استفاده در فضاهای اداری با متراژ حداکثر 60متر مربع و استفاده در فضاهای فروشگاهی با متراژ حداکثر تا 35 متر مربع می باشد (تمامی متراژهای پیشنهادی برای ارتفاع سقف استاندارد 2.8 متر و شرایط ساختمانی نرمال می باشد. بدیهی است که وجود آیتم هایی مانند پنجره های بزرگ و آفتاب خور، حضور وسایلی که کارکرد آن ها تولید گرما کند، تعداد افراد حاضر در اتاق بیشتر از 4 نفر، و ... باعث تغییر در متراژهای پیشنهادی می شود).

کولر گازی میتسوبیشی 27000 اینورتر

قابلیت کارکرد در دماهای مختلف

دستگاه های میتسوبیشی در مدل های سرد و گرم قابلیت کارکرد از دمای 10 - درجه تا 46 + درجه سانتی گراد و دستگاه های سرد قابلیت کارکرد تا دمای 52 + درجه سانتی گراد را دارا می باشند.

سیستم پاکسازی راحت جهت صرفه جویی در مصرف انرژی

با استفاده از کولر گازی و اسپلیت اینورتر میتسوبیشی بانه ای، کاربر بدون نیاز به افراد متخصص و ابزار خاص به راحتی توانایی تمیز نمودن دستگاه را دارا می باشد که این امر موجب صرفه جویی در زمان و هزینه ها و نیز افزایش بهره وری دستگاه می گردد.

فیلتر گیاهی کاتیشن پلاس

این فیلتر گیاهی دارای خواص ویژه و عالی تصفیه هوا است و دارای دو خاصیت آنتی اکسیدانی و آنتی ویروسی می باشد که به منظور بهبود کیفیت هوا و جلوگیری از پخش ذرات باکتری، ویروس و قارچ در محیط با تکنولوژِ جدید میتسوبیشی ، ذرات کاتیشن گیاهی به صورت مولکولی در این فیلتر به کار رفته است. این فیلتر به آسانی با آب سرد شسته شده و احیا می گردد و بیش از 10 سال قابل استفاده می باشد.

فیلتر تصفیه دوبل

کولر گازی و اسپلیت اینورتر میتسوبیشی بانه ای با استفاده از این فیلتر استاتیکی قوی قادر است تا غبار و ذرات ریز نظیر گرده گیاهان، قارچ و انگل که سبب حساسیت و آلرژی می گردد را جذب نماید. این فیلتر ذراتی به کوچکی یک صدم میکرون را جدب می نماید. ویژگی دیگر این فیلتر از بین بردن بوهای نامطبوع در محیط می باشد.

حالت اتوماتیک

این حالت بعنوان روشی آسان برای آرامش شما پیشنهاد می گردد. در این حالت دمپرهای توزیع هوا و فن در کولر گازی و اسپلیت اینورتر میتسوبیشی بصورت اتوماتیک جهت و میزان هوا را در بهینه ترین حالت قرار می دهد. این باعث می شود تا ایده آل ترین درجه حرارت در کوتاه ترین زمان حس گردد.

هم چنین این دستگاه دارای صدای بسیار پایین می باشد به گونه ای که شما وجود آن را نیز حس نخواهید کرد.

سرمایش قوی و سریع

با فعال شدن این حالت در کولر گازی و اسپلیت اینورتر میتسوبیشی ، سرعت فن افزایش می یابد (به میزان 10 % بیشتر از حالت سرعت بالای فن). پس از 15 دقیقه که دستگاه با حداکثر قدرت سرمایش مورد نیاز را تأمین نمود، به حالت عادی باز میگردد.

جریان هوای وسیع و طولانی

کولر گازی و اسپلیت اینورتر میتسوبیشی  دارای 42 حالت توزیع هوا به صورت اتوماتیک می باشد. که ترکیبی از 6 حالت به صورت بالا و پایین و 7 حالت به طرفین می باشد. همچنین پرتاب باد طولانی تا 12 متر موجب گردیده که دستگاهی متفاوت در اختیار مصرف کنندگان قرار گیرد.

عیب یاب اتوماتیک

کولر گازی و اسپلیت اینورتر میتسوبیشی مجهز به سیستم عیب یاب اتوماتیک می باشد. در این سیستم چراغ های LED تعبیه شده روی یونیت داخلی در صورت بروز هر گونه ایراد احتمالی در عملکرد دستگاه شروع به چشمک زدن می نماید که این امر موجب می گردد سرویسکار با توجه به کد خطایی که دستگاه اعلام می کند با سرعت و دقت بیشتری نسبت بهر فع ایراد اقدام نماید.

شیر کنترل جدید LEV

کولر گازی و اسپلیت اینورتر میتسوبیشی بانه ای استفاده از شیر LEV جریان مبرد را بر اساس ظرفیت مورد نیاز محیط به صورت اتوماتیک تنظیم می نماید. زمانی که بار برودتی یا حراراتی کمتر مورد نیاز است، سوزن شیر پایین می آید و عبور مبرد در مسیر را محدود می سازد، در نتیجه حجم جریان گاز کاهش می یابد. در این روش گردش جریان مبدل بهینه می گردد در نتیجه دستگاه عملکرد بهینه تر و اقتصادی تر دارد. 

ضد خوردگی

تمام بدنه یونیت خارجی کولر گازی و اسپلیت اینورتر میتسوبیشی بانه ای با پوشش ویژه ضد خوردگی پوشانده شده است تا در برابر شرایط محیطی و ذرات معلق در هوا، دچار خوردگی و پوسیدگی نگردد.

نظرات