18000

کولر گازی 18000 پاناسونیک سرد و گرم PANASONIC CS-RE18NK

تقریبا دو ماه پایانی بهار که هوا روبه گرم شدن می رود کاربران به فکر خرید کولر گازی مناسب می افتند. اما چه نوع کولر گازی را باید خریداری نماییم؟ کولر گازی انواع مختلفی دارند که از پرکاربرترین ان ها می توان به کولر های اسپیلت اشاره کرد که بر روی دیوار نصب می شوند و معمولا زیبایی خاصی دارند. توجه به موتور به کار رفته در کولر از موارد مهم در هنگام خرید است و معمولا موتورهایی که به اینورتر مجهز شده اند طرفدار زیادی دارند و انرژی و صدای بسیار کمی را به تولید می رسانند. انتخاب برندی مناسب نیز اهمیت زیادی دارد. در زمینه کولر گازی شرکت های فراوانی مشغول به فعالیت هستند که از قدیمی ترین ان ها می توان پاناسونیک را نام برد که سال های بسیار زیادی است در تولید انواع لوازم خانگی فعالیت می کند و همیشه بهترین و زیباترین مدل ها را روانه ی بازار می نماید. کولر گازی های این شرکت با داشتن موتور قدرتمند عملکرد بسیار بالایی نسبت به سایر مدل ها دارند و با زیبایی فوق العاده شان هر مکانی را بسیار شیک جلوه می دهند. از بهترین مدل های کولر گازی که توسط پاناسونیک به تولید رسیده می توان کولر گازی 18 هزار CS - RE18NKE را نام برد که از موتور پیشرفته ی اینورتر و قابلیت های بسیار عالی پشتیبانی می کند و طراحی بسیار زیبایی دارد. ما در این جا به نقد و برسی کولر گازی CS-RE18NKE می پردازیم، برای به دست اوردن اطلاعات کافی با ما میهن کالا همراه باشید . کولر گازی 18000 پاناسونیک ، دارای ظرفیت سرمایشی مناسب برای اتاق و محیطی با متراژ 30 تا 50 متر مربع مناسب می باشد و می تواند محیطی با این اندازه را خنک گرداند . همچنین کولر گازی 18000 پاناسونیک دارای توابع و امکاناتی متعددی می باشد ، که شامل مواردی مانند حالت خواب SLEEP MODE و سیستم سرمایش سریع ، سیستم راه اندازی مجدد خودکار و تایمر 24 ساعته می شوند.

سیستم خنک کنندگی CS-RE18NKE

کولر گازی های پاناسونیک معمولا دو کارایی سرد و گرم را دارند و در تمام فصول سال هوایی مناسب را به پخش می رسانند. سیستم خنک کنندگی در هر کولر متفاوت است. ممکن است کولری دارای ظرفیت خنک کنندگی 1000 باشد که برای اتاق های کوچک مناسب است، یا نه ممکن است دارای ظرفیتی معادل 18 هزار باشد که در این صورت برای اتاق های کوچک مناسب نیست چون هوا را خیلی زود سرد و گرم می کند و باید هر چند وقت یکبار ان را خاموش و روشن کنید. کولر گازی CS-RE18NKE ساخت شرکت پاناسونیک با ظرفیت 18000 متناسب با سالن های متوسط ساخته شده است و برای اتاق هایی با مساحت 40 تا 60 متر مربع گزینه ای عالی خواهد بود. در واقع قدرت خنک کنندگی کولر با نماد BTU نشان داده می شود. کولر گازی ها معمولا هوا را از دو جهت به گردش در می اورند ولی کولر گازی CS-RE18NKE از چهار طرف هوا را به پخش می رساند و تمامی فضای اتاق را به صورت یکسان سرد و خنک می سازد. برای خلاص شدن از گرمای شدید تابستان کولر گازی CS-RE18NKE می تواند به دادتان برسد و هوای خنک کوهستان را به خانه های شما بیاورد.

موتور اینورتر در کولر گازی 18 هزار CS-RE18NKE

 

کولر گازی سرد و گرم 18000 پاناسونیک CS-RE18NKE دارای کمپرسور مجهز به فناوری اینورتر می باشد . مدل در تولید انواع لوازم خانگی هم چون کولر گازی موتور های بسیار زیادی به کار رفته می شود که بهترین ان ها کمپرسور های اینورتر می باشد. موتور اینورتر در این سال های اخیر چوب فرمان روایی را در دست دارد و به عنوان پادشاه موتور ها در دنیا شناخته می شود. این کمپرسور مزایای بسیار عالی دارد که از جمله ی ان ها می توان به طول عمر بالا، مصرف پایین انرژی و تولید سر و صدای بسیار کم اشاره داشت. با بهره گیری از این موتور صدای فوق العاده کمی معادل 52 دسی بل تولید می شود که اصلا شما را اذیت نخواهد کرد، هم چنین کارایی بالایی دارد و حداقل 10 سال می تواند عمر مفید داشته باشد. در هنگامی که هوا بسیار خنک شود این کولر خاموش نخواهد شد تنها دور ان کاهش می یابد و دما به حد مطلوب می رسد که با این عمل برق بسیار کمی به مصرف می رسد. کاربران همیشه به دنبال محصولات کم مصرف هستند، برای همین پاناسونیک کولر گازی CS-RE18NKE را به صورتی طراحی کرده که میزان انرژی بسیار کمی را مصرف می نماید و به طبق استاندارد جهانی از برچسب A+ برخوردار است. که نشان از مصرف پایین انرژی دارد.